enzymatická regenerace

Enzymatická regenerace Nobilis Tilia je nová progresivní metoda v profesionálním kosmetickém ošetření, využívající biochemických vlastností enzymů. Aktivace enzymu vyžaduje určité podmínky, zejména změnu pH a teploty kůže. Speciálně komponované aromaterapeutické výrobky firmy Nobilis Tilia jsou nositeli uplatnění tohoto důležitého momentu.

Pomocí metody ENZYMATICKÉ REGENERACE dosahujeme kvalitativně vyššího stupně ošetření pleti.

ENZYMATICKÁ REGENERACE spočívá v postupném nanášení aromaterapeutických základů – Aromatica (koncentráty obsahující min. 7 druhů éterických olejů), ředěných speciálním preparátem s Lotionem M
ENZYMATICKÁ REGENERACE zajišťuje odbourávání usazených odpadních látek z pokožky, normalizaci fyziologických pochodů kůže, příznivě ovlivňuje povadlou pleť, řeší problémy s mastnou, zánětlivou a citlivou pletí, rozpouští tukové cysty.

Ošetřená pleť je odlehčená a svěží, perfektně hydratovaná, má zdravou a růžovou barvu. Citlivá pleť se zklidní.
Možnosti aplikace:

  • Akné, infekce, zjizvení, vrásky ú činku je dosaženo navozením zpětnovazebné reparativní regenerace mikrochirurgií enzymů
  • Zpomalení stárnutí pokožky, nerovnoměrná pigmentace
    - účinku se dosahuje rozkladem degenerativně založených a stárnoucích buněk tripsinem, stimulací tvorby nových kožních buněk, jejíž výsledkem je fyziologické omlazení kůže.
    Pokožka v obličeji obnovuje původní napětí, mimické vrásky se změlčují, mizí nerovnovážná pigmentace a kůže je růžovější.
  •  Rozšíření malých povrchových cévek (teleangiektázie)
    - stejný pochod vedoucí ke zlepšení funkce v pokožce probíhá za aktivní účasti enzymů i v cévách, úpravou funkční schopnosti hladké svaloviny kapilár.