bezbolestné čištění pleti – SKIN SCRUBBER

Ošetření je prováděno profesionálním přístrojem využívající velmi účinné metody hloubkového čištění ultrazvukem (tzv. ultrazvuková špachtle) a galvanickými proudy (galvanická žehlička)

ultrazvukova-spachtle

GALVANICKÁ  A ULTRAZVUKOVÁ ŽEHLIČKA

Přístroj má kromě čistící funkce také funkci galvanického proudu a ultrazvuku na zapracování účinných látek z přípravků hluboko do pleti. Tyto látky pak mohou působit mnohem déle a intenzivněji než při pouhém nanášení na pleť ve formě masky apod.

Skin scrubber  je nový systém pro regeneraci pokožky bez vedlejších účinků. Tato léčba zahrnuje čištění pleti z ultrazvukových vln, čímž umožňuje přesné odstranění přebytečného mazu z pórů, odstraní pupínky, černé tečky a bakterie. Kavitační peeling působí na kůži jemně s příjemnou přírodní vibrací bez použití elektřiny. Toto zařízení umožňuje hloubkovou regeneraci kůže rychle a efektivně. Výsledkem je kůže obnovena a svěží. Je to bezbolestná procedura obvykle vnímána jako příjemná. Ultrazvuk vytváří teplo z tření, což zlepšuje krevní oběh, uvolňuje svaly a pomáhá rozbít celulitidu a odstranit přebytečný tuk. Zařízení umožňuje neinvazivní facelift, vyhlazuje a zpevňuje pokožku pomocí ultrazvukové vibrace.

Osvědčuje se v péči o všechny typy pleti

  • u stárnoucí a suché pleti vyhlazuje povrch kůže a odstraňuje jemné vrásky, které jsou pro tento typ pleti příznačné
  • u mastné pleti a akné čistí póry a brání hromadění keratinu v ústí mazových žláz (tím snižuje riziko tvorby zánětu a vřídků)
  • v ošetření 80 Kč
  • samostatná ošetření (povrchové čištění, hydratační fluid, přístroj, koncentrát, maska, konečná úprava) od 380 Kč

Ceny

  • v ošetření 80 Kč
  • samostatná ošetření (povrchové čištění, hydratační fluid, přístroj, koncentrát, maska, konečná úprava) od 380 Kč