prodloužení řas

Nabízíme zhušťování a prodlužování řas. Přirozený vzhled bez řasenky a rozmazávání líčení. Nebojte se sportovat, ani plavání již nepředstavuje problém.

Krásné, obloukovité, přirozeně vypadající řady vydrží až 2 měsíce a s doplňováním ještě déle. Dlouhé řasy jsou ideální pro normální nošení i zvláštní příležitosti, jako svatby a fotografování. Ať v soukromí, na přehlídkovém mole, červeném koberci nebo při sportu, dokáže perfektní pohled očí vždy přitáhnout pozornost. Už žádné rozmazávání řasenky, jen krásné, dlouhé, černé, husté řasy.

Horní řasy jsou prodlouženy a zhuštěny mimořádně dlouhými, vysoce lesklými a velmi elastickými řasami metodou řasa na řasu, kdy je přilepena jedna umělá řasa na jednu přírodní řasu. Řasa se prodlouží a chová se společně s přírodní řasou velmi přirozeně. Řasy jsou odolné vůči vodě, potu, slzám a bazénovému chlóru. Do základní černé barvy lze kdykoliv doplnit různé barvy od červené přes zelenou či fialovou.

Umělé řasy jsou silné, dlouhé, bezpečné k pokožce, očím a kontaktním čočkám. Přírodní řasy musí tvořit nejméně 1/3 délky prodloužení, které chcete aplikovat. Aplikace vyžaduje v průměru 60 – 100 řas na oko. Doba aplikace je od 45min. do 1,5 hod.

Prodloužení se nedoporučuje při alergiích, přecitlivělosti. Vždy je třeba při první návštěvě nejprve nalepit jednu řasu a pozorovat, zda se neobjeví vedlejší účinky.

Prodloužení řas vydrží od 3 do 6 týdnů v závislosti na péči a přirozenému cyklu růstu přírodních řas.