depilace cukrovou pastou

Klasická depilace může odstranit nejen chloupky, ale i živé pleťové buňky na horní vrstvě pokožky. Proto bývá bolestivá a iritující. S pryskyřicí se můžeme vrátit na stejné místo jednou, maximálně dvakrát.

Depilační cukrová pasta oproti tomu odstraňuje pouze chloupky a odumřelé pleťové buňky. Živé kožní buňky nestrhává. Klientovi to přináší mnohem menší bolest. Umožňuje nám vícekrát ošetřit jednu plochu, aniž bychom poškodili kůži. Můžeme vytrhnout jak kratší, tak i špatně rostlé chloupky.

Cukrová pasta je 100% přírodní látka, nemá žádné vedlejší účinky a nezpůsobuje alergické reakce.

VÝHODY:
• Depilace cukrovou pastou je velmi šetrná. Proto se s ní mohou depilovat i citlivé oblasti jako podpaží, třísla a u mužů např. hrudník.
• Při dlouhodobém používání této metody depilace zjistíte, že dorůstající chloupky jsou mnohem řidší, jemnější a celkově se výrazně sníží jejich množství.
• Běžná aplikace tohoto unikátního produktu ve formě cukrové pasty nejen spolehlivě a šetrně odstraní chloupky, ale také odumřelé buňky z povrchu pokožky, čímž ji zanechá hladší, čistší a jemnější.
• Metoda je vhodná pro ženy i muže.

DÉLKA ÚČINKU:
Účinek této depilace je přibližně 8-10 týdnů. Rychlost růstu a síla chloupků je samozřejmě u každého jiná. Podle toho je třeba individuálně upravit dobu mezi jednotlivými návštěvami.
Depilace cukrovou pastou snižuje počet dorůstajících chloupků, a proto je velmi žádaná a vyhledávaná.