epilace v obličeji

Depilace obličeje těla teplým voskem,v obličeji i studeným.

Depilace obličeje voskem je velmi účinná metoda,jak odstranit chloupky na celém těle. depilace obličeje umožní zbavit se nežádoucích chloupků na kterémkoliv těle během krátké doby. Vše se provádí přírodními a ovocnými vosky. Jsou šetrné k vaší kůži a nedráždí ji. Hladká a hebká pokožka vydrží 3-4 týdny,ale vždy závisí na typu kůže. Při opakování depilace obličeje jsou chloupky oslabeny a doba se prodlužuje.

Depilace cukrovou pastou

Depilace cukrovou pastou je nejjemnější dostupný způsob depilace. Tento nejjemnější způsob depilace je čistě přírodní, bez použití chemikálií. Šetrnou cestou zbaví tělo nežádoucího ochlupení až na několik týdnů.

Depilační cukrová pasta odstraňuje pouze chloupky a odumřelé pleťové buňky. Živé kožní buňky nestrhává, tím je minimalizováno riziko vzniku zarudlých zanícených pupínku. Chloupky se odstraňují tak, že se cukrová pasta natře na pokožku a poté vmasíruje do chloupků. Rychlým strhnutím cukrové pasty – vždy ve směru růstu – se chloupky vytrhávají i s vlasovým kořínkem a ulpívají v cukrové pastě.
Výhody depilace cukrovou pastou

  • Cukrová pasta se nelepí k pokožce (jako například vosk), ale pouze k chloupkům.
  • Chloupky se mohou odstraňovat ve směru jejich přirozeného růstu. Nedochází tak k jejich lámání či poškození. Odpadá tak z velké části bolest, podráždění pokožky a hlavně následné zarůstání poškozených chloupků.
  • Při opakovaných procedurách dojde k výraznému zeslábnutí a zřídnutí nových chloupků, což téměř odstraní bolestivost zákroku i podráždění pokožky.
  • Brazilská depilace – možnosti depilace v oblasti bikin

Délka účinku depilace cukrovou pastou je 3-4 týdny.

DOPORUČUJEME

Aby bylo odstranění efektivní, neměly by být chloupky kratší než 0,5 cm a zároveň by neměly být delší než 1 cm.